Úvodní stránka

Od měsíce října máme ukončenou sezónu 2011. Opět otevíráme 30. března 2012 (pátek) od 16°°hodin.

Od měsíce října máme ukončenou sezónu 2011. Opět otevíráme 30. března 2012 (pátek) od 16°° hodin.

      Velice si vážíme Vaší návštěvy těchto stránek, a rádi Vás pozveme na návštěvu. Naše občerstvení se nachází  v malebné podhorské krajině, asi 8 km severně od Náchoda. Najdete nás u rozcestí ve středu obce (4km od Hronova, 4km od Velkého Poříčí) na cyklotrase okruhu T. G. Masaryka. Příjemné prostředí, posezení a osvěžení zde naleznou nejen místní občané, zahrádkáři a chataři, ale také pěší turisté a cyklisté nebo rodiny s dětmi, kteří mohou u nás uhasit svou žízeň a zahnat hlad. V letních měsících je v provozu zahrádka. Při chladném počasí je možno se zahřát a posedět u výčepu nebo v nekuřáckém salonku. Určitě si u nás vyberete z velmi bohatá nabídky studených i teplých nápojů, třeba točené pivo Primátor, Gambrinus nebo Pilsner Urquell, točená limonáda, džusy, káva, různé druhy čaje, míchané nápoje atd.. Denně jsou k mání utopenci, nakládaný hermelín, langoše, párek v rohlíku nebo klobásy (jídelní a nápojový lístek). Po domluvě lze připravit i pohoštění. Zvláště v horkých dnech uvítáte širokou nabídku kopečkové zmrzliny PANDA. Na nejmenší bude čekat králíček Oskar a Morče Pepa, dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami pro děti.

    Za letních večerů uvítáme všechny, kteří umí hrát na hudební nástroje a chtějí zpříjemnit atmosféru těchto dnů.

    Po předchozí domluvě je možno zajistit rezervaci prostorů pro větší akce, jako jsou podnikové večírky, soukromé párty či jiné významné rodinné akce,  atd.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání s Vámi !!

Ani Vaše děti se u nás nudit nebudou. Součástí našeho občerstvení je dětské hřiště kde jsou umístěny mimo jiné i houpačky a pískoviště.
Ani Vaše děti se u nás nudit nebudou. Součástí našeho občerstvení je dětské hřiště kde jsou umístěny mimo jiné i houpačky a pískoviště.
zima 2010
zima 2010
4c95befd4918a.jpg

 V naší hospůdce nabízíme možnost volného připojení k Wi-Fi síti.

kreslený klokan_0003.jpg
QR kod.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one